Aytaç Kuyumculuk

pırlantadaki uzmanlığı, farklı tasarımları, güvenilirliği, satış sonrası hizmetleri ile kendiniz ve sevdikleriniz için özel, büyüleyici, değerli bir hediyenin, pırlantanın, ilk adresi

Hikayemiz

1992 yılından beri sektörde bulunan aile şirketimiz 1999 yılında Aytaç Kuyumculuk markasıyla Bağdat Caddesi’inde sizlere eşsiz bir hizmet vermek amacı ile kuruldu. Yaklaşık 30 yıldır ürün çeşitliliğimiz ve yenilikçi tasarımlarımızla müşterilerimize farklı bir alışveriş deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Pırlanta ve mücevher tasarımı konusunda uzman ekibimizle hayalinizdeki ürünleri mağazamızda birlikte tasarlayabiliriz. Web sitemizde sunduğumuz ürünlerin yanı sıra size diğer özel tasarımlarımızı sergilemek için mağazamıza bekleriz.
Giriş Yap
Create an account

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Password Recovery

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. Yeni bir şifre oluşturmanız için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

SHOPPING BAG 0