Gizlilik Sözleşmesi

Aytaç Kuyumculuk, müşterilerine daha güvenli bir alışveriş ortamı sağlamak amacıyla gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar.

Paylaşmış olduğunuz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer müşteriler, kişiler ya da tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır. E-posta adresiniz Kişisel Verilerin İşlenmesi Ve Aktarılması Hakkında Bilgilendirme formunda yazan istisnalar dışında hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır.

Kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamamakla birlikte bu tür bilgileri hiçbir zaman sizden istemeyecektir. Bu bilgiler sadece ödeme sayfasında, bankadan ödeme onayı alımında kullanılacaktır.

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır.

Aytaç Kuyumculuk 6502 sayılı “Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun” hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

Giriş Yap
Create an account

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Password Recovery

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. Yeni bir şifre oluşturmanız için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

SHOPPING BAG 0